Coral-Mine - Zdravie bez liekov
Detail produktu

Coral-Mine

0.00

POPIS PRODUKTU:

„Coral Mine“ je prírodný produkt, ktorý sa vyrába v Japonsku z hlbokovodných korálov skleraktinií, ktoré rastú v Japonskom mori v blízkosti ostrovov Okinawa a Tokunosima. Morský korál je unikátna substancia, v ktorej bola po viac než 500 miliónov rokov jeho existencie dosiahnutá dokonalá harmónia živočíšneho, rastlinného a minerálneho sveta. Je to udivujúci prírodný útvar, ktorý v sebe spája hneď niekoľko materiálnych foriem – je to morský živočích s podivným vzhľadom, ktorý pripomína rastlinu, existuje vďaka morským soliam a živí sa moeskými mikroorganizmami.

„Kostra koralu“ je komplex minerálnych solí, ktorý podmieňuje jeho unikátne účinky a pôsobenie na organizmus. V podstate se jedná o soli vápnika a horčíka, ale obsahuje tiež draslík, sodík, železo, fosfor, síru, kremík, chróm, mangán, zinok a iné prvky. Tento bohatý komplex prírodných solí reguluje minerálnu rovnováhu v tele.

V produkte „Coral Mine“ je najvyššie zastúpený vápník. Je potrebný nie len pre vývoj zubov a kostí a pre udržanie ich štruktúry, mineralizácii a hustoty, ale je dôležitý pre krvnú zrážanlivosť. Podieľa sa na prenášaní signálov medzi nervovými bunkami, moduluje energetický metabolizmus a tým prispieva i ku kontrole hmotnosti. Má vplyv na funkcie svalov vrátan srdečného a napomáha činnosti črevných buniek, udržuje normálnu reguláciu ich vývoja a rastu. Jeho významná úloha je v tahotenstve a pri kojení. Udržuje mierne alkalické prostredie v tele. Má vplyv na funkciu tráviacich enzýmov.

Naše  telo  obsahuje  70%  vody,  mozgové  bunky majú  75–85%  a  krv  približne  90%  vody.  Pitie  dostatočného  množstva  kvalitnej  vody  je  druhou  (po  vzduchu)  najdôležitejšou podmienkou  pre normálne  fungovanie  organizmu.  Minerálne  látky rozpustené  vo  vode  sa oveľa rýchlejšie,  lepšie a  ľahšie vstrebávajú.  Výrobca  uvádza,  že  voda s  obsahom  drveného  koralu  prijme  znova  svoju  kvapalno-kryštalickú štruktúru. Ako unikátny stav tekutých kryštálov voda poskytuje ideálne zaplnenie  intracelulárnych  a  medzibunkových  priestorov.  Pri  zmrazovaní  koralovej  vody  sa  tvoria  dokonalé vločky,  ktoré  odrážajú usporiadanie  molekúl  vody. Voda  v  živých  organizmoch  je  štrukturovaná, takže  táto  vlastnosť  koralovej  vody  je  zvlášť cenná pre naše zdravie.
 
Maloobchodná cena je 9,09€ (registrovaný člen má ZĽAVU -20%)
 
 
Tento produkt môžete kúpiť tu! (za maloobchodnú cenu alebo so zľavou)
 
 
 

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.