Pentokan - Zdravie bez liekov

Pentokan

0.00
POPIS PRODUKTU:
Draslík
Prvok, ktorého význam nemožno preceňovať. Je obsiahnutý vo všetkých intracelulárnych tekutinách a pomáha normalizovať acidobázickú rovnováhu. Draslík je dôležitý pre zdravie srdca, znižuje vodivosť myokardu. Zníženie jeho obsahu v krvi zvyšuje riziko arytmií. Od úrovne tohto minerálu v tele vo veľkej miere závisí naša pracovná spôsobilosť a energia; keď klesá (kvôli intenzívnej fyzickej alebo duševnej činnosti, stresu, nevyváženej výžive), človek cíti poruchu a rýchlo sa unavuje.
 

Vitamín C
Veľmi dôležitý pre zdravie vitamín, ktorý má antioxidačné vlastnosti. Ak vediete aktívny život, tvrdo pracujete, často
trpíte stresom alebo žijete v nepriaznivých podmienkach, určite ho potrebujete. Vitamín C pomáha zásobovať svaly a tkanivá kyslíkom, podieľa sa na syntéze kolagénu, podporuje lepšiu absorpciu bielkovín. Vďaka nemu je telo rýchlejšie obnovené po strese a záťaži. Vitamín C pomáha chrániť telo pred predčasným starnutím.
 
Ribóza
Je to nevyhnutná pre syntézu ATP molekúl (adenozín trifosfát), pomocou ktorých všetky bunky nášho tela uchovávajú a používajú energiu pre biochemické reakcie. Ribóza je veľmi dôležitá pre športovcov: koncentrácia ATP v bunkách po tréningu (alebo inej stresovej situácii) je výrazne znížená a dodatočné používanie ribózy pomáha obnoviť zásoby energie.
 
 
Vlastnosti:
• Pomáha udržiavať vysokú úroveň energie a výkonnosti
• Podporuje účinnú reguláciu vnútrobunkového metabolizmu
• Podporuje zdravie srdca a ciev
 
 
Maloobchodná cena je 17,05€ (registrovaný člen má ZĽAVU -20%)
 
 

Tento produkt môžete kúpiť tu! (za maloobchodnú cenu alebo so zľavou)

Tento produkt je aj súčasťou sady HydraMax tu! 

 

Viac o účinkoch sa dočítate v mojom článku >>

Viac o dôležitosti draslíka sa dozviete z tohto videa >>

 

 

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.