o produktoch Coral - Zdravie bez liekov
Language
o produktoch Coral

VIDEO: B-luron

St 01 Dec 2021

Autor produktu B-luron (kyselina hyalurónová) vo videu vysvetľuje jeho účinky a unikátnosť. Telo si vyrába kyselinu hyalurónovú samo. Starnutím sa však táto schopnosť spomaľuje a podiel kyseliny sa v tele znižuje.

OceanMin

So 11 Sep 2021

Nový unikátny koncentrát hlbokovodných minerálov v iontovej forme.

Ako sa získavá, vyrába a prečo je potrebný pre náš organizmus sa dozviete z prezentácie.

VIDEO: Pentokan

So 06 Mar 2021

Rozhovor prof. Podchomutnikova v ruskej televízii o tzv. "presolení" organizmu a potrebe znovuobnoviť rovnováhu draslíka a sodíka v našom tele. Predstavenie produktu Pentokan, ako riešenia na tento problém.

VIDEO: Program Colo-Vada

St 22 Apr 2020

Komplexný program k fázovému očišteniu organizmu v domácom prostredí. Napomáha prirodzenej detoxikácii a obnove činnosti tráviaceho traktu.

OneStack

Ut 21 Apr 2020
Komplexný 30-dňový program pre podporu kognitívnych funkcií vhodný ako pre starších ľudí a ľudí v produktívnom veku, tak ja pre študentov.

Liposomálne vitamíny

Ut 21 Apr 2020
Liposomálny vitamín С zaisťuje pre organizmus životne dôležitú kyselinu askorbinovú v maximálne biologicky dostupnej podobe.
Vitamín D3 v liposomálnej podobe.
Liposomálny kurkumín je nová forma kurkumínu, ktorá má výnimočnú účinnosť.
 

B-luron

Ut 21 Apr 2020
Hyaluronovo-chondroitinová zmes pre výživu a obnovu chrupavčitých tkanív. Inovačný produkt k vnútornému užívaniu, v ničom nezaostáva za vnútrokĺbovými injekciami.

Colo-Vada Light

Ut 21 Apr 2020

Nový komplexný program k fázovému očišteniu organizmu. Napomáha prirodzenej detoxikácii a obnove činnosti tráviaceho traktu.

Coral Detox

Ut 21 Apr 2020

Komplexný prístup, ktorý zabezpečuje prirodzené vylučovanie toxínov z tela, zdravie buniek, energiu a mladosť na veľa rokov.

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.