Osobné skúsenosti s COVID-19 - Zdravie bez liekov
Language
Blog - detail

Osobné skúsenosti s COVID-19

09.10.2020 07:53
napísal admin
(počet komentárov: 0)
Skúsenosti členov Coral Clubu

Ponúkam Vám osobné skúsenosti s covidom-19 od členov ruského Coral Clubu.

Viete, čo urobiť v prípade, že ste boli v kontakte s nakazeným a pocítili ste prvé príznaky choroby?

Alebo, čo máte urobiť, ak už máte potvrdený tento vírus?

O tieto dôležité skúsenosti sa v rámci Coral Clubu podelili niektorí členovia, ktorí úspešne zvládli toto ochorenie bez následkov. 

 

Postup pre členov Coral Clubu zverejnil Alexander Novoselov, ktorý ho sám aj absolvoval. Úspešne ním už prešli viacerí nakazení z Coral Clubu v Rusku.

  1. Н-500: 1 kapsula na 5-7 kg telesnej hmotnosti, raz denne
  2. Zinok: 1-2 tablety / denne medzi jedlami, zapiť zeleným čajom (dôležité!)
  3. Liposomálny vitamín D: 1 ml, 2-krát denne
  4. Coral Licorice Root: 2 kapsule vysypať do pohára a zaliať horúcou vodou, nechať úplne rozpustiť a vypiť, opakovať 2-3-krát denne
  5. Piť koralovú vodu Coral Mine: 1 vrecúško vhodiť do 1-1,5 l vody, vypiť dávku min. 50ml na kilo Vašej váhy na deň
  6. Polyoxidonium (na Slovensku je tento liek len na lekársky predpis!): čapíky 12mg, 1-krát denne, každý deň po stolici

 

 

O svoju skúsenosť s covidom sa podelila aj Natália Krasii (zlatá majsterka Coral Clubu, s ktorou som sa minulý rok aj osobne stretla na otvorení predajne Coral Clubu v Bratislave, na fotke: ja som vzadu hore a Natália dole vľavo).
Napísala, čo konkrétne ona sama užívala, keď ochorela na covid: 

Samozrejme, že začala užívať toto všetko hneď na začiatku, keď dostala teploty.

 

O ďalšiu skúsenosť sa podelila Larisa Obuchova:

Môj syn (30 rokov), ktorý je na základnej vojenskej službe sa s diagnózou corona vírusu ocitol v regionálnej vojenskej nemocnici. Počas dvoch dní mu teplota kolísala až na 39,4°C, pociťoval slabosť, mal nízky krvný tlak, následne dostal zápal pľúc a ťažko sa mu dýchalo. Po stretnutí s primárom oddelenia som sa dozvedela, že všetky potrebné lieky mu už nasadili a žiadne ďalšie nie sú potrebné.

Rozhodla som sa však, že mu dám na zvýšenie imunity produkt Phytoviron a dostala som súhlas aj od primára. Hneď o 17:00hod syn vypil prvú dávku Phytovironu. Teplota mu v noci už nestúpala a mohol ľahšie dýchať. Teplota potom celý ďalší deň bola 37,4°C a horúčka mu postupne ustúpila. Pokračoval teda v pití Phytovironu dvakrát denne.

Som vďačná, že máme v Coral Clube takéto efektívne produkty na imunitu, ktoré funguje od prvej dávky. Ako matka som za tento produkt veľmi vďačná jeho autorovi, doktorovi Dusekovi a tiež celému Coral Clubu. Všetkým Vám želám zdravie a silnú imunitu.

 

 

Od našej známej ruskej doktorky Eleny Agaevi, ktorá pred corona vírusom pravidelne chodila na Slovensko, sme dostali tieto odporúčania:

Preventívne treba užívať:  

 

Ak už ochoriete, tak: 

  • pite teplú koncentrovanú koralovú vodu Coral Mine  (jedno vrecúško vhodiť do 0,2-0,5 l vody
  • vysypte H 500 do horúcej vody spolu so sódou bikarbónou a inhalujte 3-4 krát denne (ničím si hlavu nezakrývajte)
  • užívajte Phytoviron, na začiatku treba piť 30ml, 2-3krát denne

 

Ak infekcia zostúpi do pľúc a objaví sa kašeľ, tak: 

  • striekajte do úst prostredníctvom rozprašovača koloidné striebro Silver Max, 3ml, 3-4 krát denne, pomáha to lepšie ako akékoľvek antibiotiká

 

Zároveň zvýšte príjem tukov. Užívajte trochu masla ghí a prípadne aj jazvečí tuk (kto zvládne tak piť s čajom, príp. natierať na priedušky).

 

Pre účinné zvládnutie nákazy vírusom covid je dôležité mať zdravú a čistú krv, pečeň a obličky. Preto je obzvlášť dôležité absolvovať nejaký detoxikačný program preventívne, skôr ako sa nakazíte. Detox sa v Coral Clube odporúča aj bežne robiť 2-krát ročne, na jeseň a na jar, preto je práve teraz na detox veľmi vhodná doba. Detoxikácia organizmu totiž vylúči z tela toxíny, naštartuje enzymatické systémy a poskytne telu rezervu na prežitie pri zníženej dodávke kyslíka, ktorá nastáva pri ochorení COVID-19.

 

 

A ja na záver už len doplním, že v Coral Clube máte na výber niekoľko druhov prípravkov na detox: Coral Detox, Coral Detox Plus, ParaShield Pack, ParaShield Plus, Zdravý črevný trakt, ColoVada Light, alebo Program 2 ColoVada Plus.

   

 

Všetky vyššie spomínané produkty sú pri bežnom dávkovaní samozrejme vhodné aj na prevenciu v boji proti klasickým vírusom počas celého roka. Takže sa nemusíte obávať, že Vám ostanú doma nevyužité. Naopak, tak, ako v prvej etape corona vírusu začiatkom tohto roka, dochádza už aj teraz k výpadkom niektorých produktov na stránke Coral Clubu. Preto je vhodné mať ich čím skôr v zásobe.

 

Veľa zdravia želá,

Vaša Dušana :)

  

Od roku 2008 som členom medzinárodného Coral Clubu, ktorý sa špecializuje na zdravý životný štýl. Pomocou mnou odskúšaných prírodných biologicky aktívnych výživových doplnkov a mnohých skúseností a vedomostí o prírodných
a alternatívnych metódach, naučím aj Vás, ako sa účinne
a jednoducho postaráte o zdravie seba a svojich blízkych.

Autorka e-booku Všetko, čo ste možno o vode nevedeli, alebo aká voda je vhodná na pitie
a e-booku 4+2 kroky ku zdraviu bez liekov.

 

 

[Zdroj článku: Coral Club - preklad z ruského originálu pomocou online prekladača]

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.