CORONAVIRUS bez paniky - Zdravie bez liekov
Language
Blog - detail

CORONAVIRUS bez paniky

17.02.2020 08:05
napísal admin
(počet komentárov: 0)
Neprepadajte panike!

V poslednom čase zaplavili celý internet spamové útoky na vírus n7n9 z Číny. Coronavirus zaplnil všetky "horúce" správy nie len v televízii...

Táto správa znepokojuje milióny ľudí na celom svete vrátane Slovenska.

Ale čo je to vlastne VÍRUS?

Je to nebunková forma života, ktorá rozširuje infekciu do buniek živých organizmov vrátane baktérií. Termín pochádza z latinského slova vírus, čo znamená „jed“. Vírusy sú najjednoduchšou formou života na našej planéte a zaberajú hranicu medzi neživou a živou hmotou. 

Vírusy sú intracelulárne parazity a mimo bunky nevykazujú žiadne živé vlastnosti. Nepotrebujú jedlo a neprodukujú energiu, nerastú, nemajú metabolizmus. Vírusy sa mimo živej bunky nemôžu množiť. Vírusy sa líšia od neživej hmoty dvoma vlastnosťami: schopnosťou reprodukovať podobné formy (rozmnožovanie) a držbou dedičnosti a variability.

Po preniknutí do bunky vírus v nej zmení metabolizmus a všetky svoje aktivity nasmeruje na produkciu vírusovej nukleovej kyseliny a vírusových proteínov. Vo vnútri bunky sa vírusové častice sami zostavujú zo syntetizovaných molekúl a proteínov nukleových kyselín. Až do smrti v bunke sa nepodarí syntetizovať obrovské množstvo vírusových častíc. Výsledkom je, že bunka odumiera, jej membrána sa poruší a vírusy opúšťajú bunku.

Usadzovanie vírusov v bunkách živých organizmov spôsobuje veľa nebezpečných chorôb:

* u ľudí: chrípka, kiahne, osýpky, detská obrna, príušnice, besnota atď.
* u zvierat: slintačka a krívačka, mor, infekčná anémia

 

Pôvod vírusov počas vývoja nie je jasný. Väčšina vedcov tvrdí, že vírusy sú bunky alebo ich fragmenty, ktoré po adaptácii na parazitizmus stratili všetko, s čím sa dá odpadnúť, s výnimkou dedičného aparátu vo forme nukleovej kyseliny a ochranného proteínového obalu.

 

Ale neprepadajte panike predčasne! PREVENCIA JE VÁŠ CIEĽ!

 

Preto sa zamerajte na tieto tri body:

  1. ALKALIZÁCIA ORGANIZMU (vírusy sa v alkalickom prostredí nemnožia)

 

       Ďalšie užitočné a zásadité minerály:

 

  1. ANTIVIRÁLNE PRODUKTY:

 

  1. PODPORA IMUNITY (imunomodulátory):

 

Takže teraz už nestresujte svoju myseľ a neoslabujte svoje telo zbytočne informáciami o tomto coronaviruse. Sústreďte sa radšej na svoje zdravie a prevenciu prostredníctvom prírodných výživových produktov spoločnosti Coral Club.

Mimochodom, vedeli ste, že podľa štatistík ročne zomrie na Slovensku na klasickú chrípku približne 700 ľudí (v Čechách cca 2000 ľudí)? Coronavirus sa zatiaľ Slovensku a Česku vyhýba.

 

Krásny deň želá

Vaša Dušana :)

  

Od roku 2008 som členom medzinárodného Coral Clubu, ktorý sa špecializuje na zdravý životný štýl. Pomocou mnou odskúšaných prírodných biologicky aktívnych výživových doplnkov a mnohých skúseností a vedomostí o prírodných
a alternatívnych metódach, naučím aj Vás, ako sa účinne
a jednoducho postaráte o zdravie seba a svojich blízkych.

Autorka e-booku Všetko, čo ste možno o vode nevedeli, alebo aká voda je vhodná na pitie
a e-booku 4+2 kroky ku zdravému životu bez liekov.

 

 

[Zdroj článku: Coral Club - preklad z ruského originálu]

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.