Nutri Pack - potrebné živiny - Zdravie bez liekov
Detail produktu

Nutri Pack - potrebné živiny

0.00

POPIS PRODUKTU:

Nutripack je súbor produktov na obohatenie stravy o cenné živiny prírodného pôvodu.

- podporuje príjem dôležitých živín v tele nevyhnutných pre normálne fungovanie kardiovaskulárneho, nervového, tráviaceho a imunitného systému

- pomáha normalizovať metabolické a regeneračné procesy v tele

 

Coral Alfalfa

Obsahuje listovú šťavu a bylinkový prášok lucerny, ktorý poskytuje vysokú koncentráciu účinných látok v produkte. Alfalfa je bohatá na základné minerály (vápnik, železo, fosfor, horčík, síru, draslík, kremík). Je to jedna z mála rastlín, ktorá obsahuje prirodzene sa vyskytujúci fluór, ktorý je dôležitý pre zdravie zubov. V lucerne (alfalfa) je veľa vitamínov (C, E, K, skupina B), organických kyselín a chlorofylu. Pomáha pri hypovitaminóze, pri ochoreniach žalúdka, pri vysokej hladine cholesterolu, jemne zvyšuje funkciu obličiek.

 

Spirulina Premium

100% prírodná kompozícia bez akýchkoľvek pomocných zložiek. Spirulina je skladom biologicky aktívnych látok: rastlinných bielkovín, chlorofylu, vzácneho antioxidantu - fykocyanínu, vitamínov C, E, B, beta-karoténu, minerálov a polynenasýtených mastných kyselín. Pomáha zlepšovať metabolizmus, pomáha kontrolovať hmotnosť a chráni pred predčasným starnutím.

 

Coral Lecithin

Zdroj fosfolipidov, najmä fosfatidylcholínu - hlavná zložka všetkých bunkových membrán ľudského tela. Je tiež prekurzorom cholínu, ktorý zlepšuje metabolické procesy v nervových tkanivách a mozgových bunkách. Je nevyhnutn7 pre telo po celý život.

 

Omega 3/60

Zdroj polynenasýtených mastných kyselín (PUFA), ktoré nie sú syntetizované v ľudskom tele a môžu do neho vstúpiť iba z potravy. PUFA omega-3 sú súčasťou bunkových membrán, podieľajú sa na syntéze hormónov a pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu. Adekvátny príjem omega-3 PUFA je obzvlášť dôležitý pre mozog, srdce, zrak a pokožku. Výrobok pochádza z prírodného tuku morských rýb.

 

Bi-Kurunga

Symbiotický koncentrát probiotík prírodného pôvodu a zinku na zlepšenie črevnej mikroflóry. Prirodzený pôvod probiotík Bi-Kurungi určuje ich optimálny pomer v produkte pre najpriaznivejší účinok na črevnú mikroflóru. Podporuje trávenie a posilňuje imunitný systém.

 

Coral-Mine

Minerálne zloženie korálov skleractinia obsahujúcich soli užitočných makro a mikro prvkov (vápnik, horčík, draslík, ako aj železo, fosfor, síru, kremík, chróm, mangán, zinok atď.). Pri interakcii s vodou prechádzajú minerály Coral Mine zo solí do vody, zvyšujú jej fyziologickú užitočnosť, regulujú zloženie minerálov, rovnováhu medzi kyselinami a zásadami a zlepšujú svoje organoleptické vlastnosti.

 

Balenie obsahuje:

Alfalfa Coral - 1 balenie (120 kapsúl), Spirulina Premium - 1 balenie (200 tabliet), Coral Lecithin - 1 balenie (120 kapsúl), Omega 3/60 - 1 balenie (30 kapsúl), Bi-Kurunga - 1 balenie (90 tablety), Coral-Mine - 3 balenia (30 vreciek)

 

 
Maloobchodná cena je 106,82€ (registrovaný člen má ZĽAVU -20%)
 
 
 
Tento produkt môžete kúpiť tu! (za maloobchodnú cenu alebo so zľavou)
 
 
 

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.