Coral Detox - efektívna detoxikácia - Zdravie bez liekov
Detail produktu

Coral Detox - efektívna detoxikácia

0.00

POPIS PRODUKTU:

"Coral Detox" je komplexný prístup, ktorý zabezpečuje prirodzené vylučovanie toxínov z tela, zdravie buniek, energiu a mladosť na veľa rokov.

Produkty, ktoré budete v rámci programu užívať:

Assimilator (90 kapsulí): zažívacia formula, doplnok stravy s vitamínmi a enzýmami. Produkt, ktorý obsahuje 8 enzýmov rastlinného pôvodu, vitamíny A a D.

Vitamín A podporuje normálny stav slizníc, pokožky, zraku a imunitného systému. Podieľa sa na procese špecializácie buniek a metabolizme železa.

Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu a ich využitia v tele, pomáha udržovať správnu hladinu vápnika v krvi. Podporuje normálny stav kostí a zubov, činnosť svalov, funkcie imunitného systému a proces delenia buniek.

H-500 (60 kapsulí): antioxidant, majúci veľký regeneračný potenciál. Pomáha predchádzať poškodeniu buniek voľnými radikálmi a zvyšuje tým energetický potenciál organizmu.

Coral-Mine (30 sáčkov): doplnok stravy s práškom z prírodného korálu. Schránka korálu je komplex minerálnych solí. Väščinou sa jedná o soli vápnika, ktorý napomáha normálnej zrážanlivosti krvi, podporuje energetický metabolizmus, činnosť svalov, funkciu nervových prenosov, funkcie tráviacich enzýmov a dobrý stav kostí a zubov. Podieľa sa na procese delenia a špecializácii buniek.

Coral Lecithin (120 kapsulí): produkt pre zdravé srdce, mozog a pečeň.

 

Maloobchodná cena je 101,14€ (registrovaný člen má ZĽAVU -20%)
 
 
Tento produkt môžete kúpiť tu! (za maloobchodnú cenu alebo so zľavou)
 

Späť

Nemáte žiaden produkt vo Vašom košíku.